Hakkimizda Tarihçe
İLGİ Hediyelik Eşya artık sofralarınıza da gerekli ilgiyi göstermeniz için yepyeni biriz porselen (fine bone porcelain) koleksiyonlarıyla sizlerle beraber. Sizler için özel olarak hazırlanan porselen yemek takımı koleksiyonları ile sizlere vermiş olduğu hizmetlerine yepyeni bir boyut katmaya devam ediyor. Çeşitli desenleri ve değişik dizaynları ile bu koleksiyon her geçen gün sizlere yepyeni porselen tasarımları sunarak heyecanınızı arttırmaya devam edecek...


porselen sofralarınızdaki yepyeni heyecan...
Hakkımızda
İlgi şirketler grubunun bünyesinde bulunan İLGİ hediyelik eşya paz.san.tic.ltd.şti. 1994 yılından itibaren hediyelik eşya çiçek ve dekoraysan sektörün de kaliteli malzeme işçilik ve tasarımları ile zamanında ve istenilen trendlere geniş ürün yelpazesi ile yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Ürünlerini siz değerli müşterilerine daha kolay ulaştırabilmek ve sürekli yenilenen ürün yelpazesini sizlere daha kolay ve zaman kaybı olmadan sunabilmek için geniş pazarlama ağıyla bölge bölge müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

İlgi grubu geniş ürün yelpazesini daha da genişletmek sizlere daha fazla alanda hizmet verebilmek adına 2009 yılından itibaren yine kendi markası olan BİRİZ porselen olan bone chına yemek takımlarını sizlere takdim etmektedir. Sadece mutfak grubu alanında yemek takımları ile yetinmeyip çeşitli mutfak yardımcı malzemelerini de sizlere sunmaktan mutluluk duymaktadır.

İlgi Şirketler grubu kurumsal ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimizin önde gelen tercihleri arasında olmaya devam edecektir.


Hakkimizda

Porselen hakkında;
Esası kaolin olan, genellikle beyaz ve yarısaydam, renksiz ve saydam bir emayla kaplı ince ve sıkı bir hamurdan yapılır. Yumuşak porselenler 1250 derecede bir defa pişirilir ve yarı saydam kalır. Sert porselenler 1000 derecede ilk pişirmeye tabi tutulur. Üzerlerine renkli veya renksiz bir sır geçirilir sonra yeniden 1400 derecelik fırına verilir sonra da süslenir ve üçüncü defa fırınlanır, fırından çıkartılmadan önce (açık ateşli ilkel fırın, raflı fırın) pişmiş toprağın çatlamaması için, yavaş yavaş soğutulmalıdır.

Geçmişten günümüze porselen biriz'in yepyeni tasarımları artık sofranızda...

Biriz By İlgi
ANASAYFA I HAKKIMIZDA I BAYİLER I ÜRÜNLER I İLETİŞİM

Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Biriz
2nmedya